Böcek İlaçlama Hizmeti
Hamam Böceği

Hamam Böceği

Hamam böcekleri, insan sağlığı için ciddi tehdit oluşturmaktadır. Evlerinizde, işyerlerinizde hamam böceği çıkmaması için düzenli olarak ilaçlatmalısınız.

Hamam Böceği Türleri

Hamam Böceği Türleri

Sağlığımız için tehlike oluşturan ve havaların ısınması ile bir çok evde ortaya çıkan hamam böceklerinin bir çok türü vardır.

Pire İlaçlama

Pire

Halk arasında genel itibari ile mevsimlik veya yıllık bir yaşamı bulunduğu söylensede pireler uygun ortam bulduklarında 2,5 yıla kadar hayatta kalabilirler.


Kırk Ayak Ve Çiyan

Kırk Ayak Ve Çiyan

Çıyanlar genellikle geceleri aktif olurlar ve sıcak havalarda ortaya çıkarlar. Çıyanlar yaz mevsiminde genellikle yeşilliğin bol olduğu arazilerde görünürler.  Ev çiyanları genellikle bodrum katları gibi rutubetli bölgelerde ve banyolarda yaşarlar. Akrep, örümcek ve küçük böcekleri yiyerek beslenir.

Karafatma İlaçlama

Karafatma

Karafatma diye tabir edilen böcek aslında doğu hamam böceğidir. Doğu hamam böcekleri bahçeler veya hafif iklimler gibi dış mekanlarda, ev temellerinin yakınlarında, dış kısımda, kanalizasyonda yaşayabildikleri ve aynı zamanda içe mekana da göç edebildikleri için diğer üç hamam böceği türünden farklıdır.

Yaban Arısı İlaçlama

Yaban Arısı

Bal arısı gibi sokunca ölmez sürekli sormaya devam ederler. Geniş, gürbüz sarıca arılar etkileyici gözükürler ve dikkate değer iğneleri vardır. Aspendos İlaçlama olarak uzman eğitimli, sertifikalı personelimizle 7/24 arı ilaçlaması yapmaktayız.


Fare İlaçlama

Fare

Farelerden kurtulmak istiyorsanız, kurtulabilmek için mutlaka profesyonel bir hizmet almalısınız.

Sinek İlaçlama

Sinek

Dünya genelinde 177 familyada toplanan 120 000 tür bulunur. Palearktikte 120 familya ve 29 579 tür, Türkiye’de ise 63 familya ve 1170’den fazla tür vardır.[1] Sineklerden bulaşabilecek hastalıklar dizanteri, sıtma, kolera, hepatit gibi hastalıklardır.

Örümcek İlaçlama

Örümcek

Örümceklerin ülkemizde zehirli ve zehirsiz türleri bulunmaktadır. Örümceklerle mücadele etmek veya bilgi almak isterseniz 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Kullandığımız ilaçlar SAĞLIK BAKANLIĞI VE DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) ONAYLIDIR. 


Karınca İlaçlama

Karınca

Karıncaların sokuşları ve ısırışları deride yanıcı bir kızıllık yapar ve çok kaşındırır. Bazı cinslerinin zehri oldukça acı verir. Bazılarının soktuğu yer ise şişer ve çok sancı verir. Genel olarak karınca sokmasının yaptığı acı çabuk geçer. Isırılan yere alkol, ya da ballı, şekerli su sürmek iyi gelir.

Kulağakaçan İlaçlama

Kulağakaçan

Yaptığımız uygulamalarda alan da ki Kulağakaçan böceği yok edilir. Uygulama alanın da ki farklar(açık kapalı mekan), kullandığımız ekipman da farklılıklar gösterir. Kullandığımız ilaç maksimum süre alan da kalarak korumasını uzun süre devam ettirir.

Kuş Biti İlaçlama

Kuş Biti

Çok küçük olduğu için fark edilmesi oldukça zordur. Genellikle gece aktiftirler. Boyutlarından dolayı en ufak bir çatlak ve delikten geçip evleri, iş yerlerini istila ederler. Aspendos İlaçlama olarak Uzman ekibimiz 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.


Tahta Kurusu

Tahta Kurusu

Tahtakuruları gece aktif olurlar. Gündüzleri ise çoğunlukla gün ışığı alman yerlerde saklanırlar. Duvardaki çatlaklar,parke altları, pervazlar,perde kornişleri mobilyaların içleri,duvar kağıdı içleri vb yerlerde saklanırlar.

Akrep İlaçlama

Akrep

AKREP VE YILAN DA son derece etkilidir. Bu uygulama ile potansiyel risk taşıyan evler, oteller, bahçeler, okullar, çiftlikler, iş yerleri Akrep ve Yılan sorunuyla karşılaşmadan tedbir almış olurlar.

Gümüş Böceği

Gümüş Böceği

Gümüş böceği beslenmek için genellikle evlerimiz içerisinde bulunan eşyaları ve de besinleri kullanarak bizlere maddi zararlar verirler. Ayrıca bu haşereler pis yerlerde dolaşıp mikrop taşıdıkları için insanlara çok rahatlıkla hastalık bulaştırabilirler.


Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği

Alman hamam böceği ev ve işyeri ortamlarında kontrol altına alınması en zor ve en yaygın hamam böceklerinden biridir. Mutfak tezgâhları, dolaplar, yemeklerin hazırlandığı, işlendiği veya saklandığı servis masaları Alman hamam böceğinin en sık görüldüğü yerlerdir.

Kene İlaçlama

Kene

Kene, sadece ken emen, rahatsız eden bir haşere veya zararlı değildir. İnsanlar için ölümcül olabilen Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi ve Lyme hastalıklarının taşıyıcısı ve hastalığa sebep olan çok tehlikeli bir zararlıdır. Zararlı olarak kabul edilen bu tip kenelerin 29 türü vardır.

Yılan İlaçlama

Yılan

Aspendos İlaçlamaolarak konusunda uzman eğitimli personelimizle yılan ilaçlaması yapmaktayız. Yılan ilaçlaması diğer haşere uygulamalarından çok daha farklıdır. Üç değişik yöntem uygulamaktayız.Çoğu yılanın sadece sağ akciğeri gelişmiş, diğeri adeta kaybolmuştur.

Whatsapp
Destek
Hemen Ara
0532 491 23 07